Načítám...
  Zpět na úvod

Novinky

Novinka - ručně vyráběné designové stoly Ilmio

Jde to i jinak ! Novinkou v našem sortimentu je designová řada stolů Ilmio. Jak už sám název napovídá jedná se o pracovní stoly navržené tak, aby vyhovavaly a pokryly potřebu jednotlivce. Vysoce kvalitní, ručně vyráběné. V tuto chvíli Vám můžeme nabídnout až 12 barevných provedení. I moderní stoly můžete kombinovat s vintage nábytkem. Dřevěná skříň s jemnou patinou je perfektním prvkem, který celé místnosti dodává domácí atmosféru. Svěží obývací pokoj můžete vytvořit s opravdovým citem. Rozzařte svůj obývací pokoj pastelovými tóny! Jaro je za dveřmi, proto bychom do svých domovů měli volit světlé přírodní tóny. Na jaře je trendy pastelová zelená v kombinaci hnědé. Díky těmto odstínům si doma vytvoříte tu pravou jarní atmosféru. Právě pro tuto příležitost jsme zvolili pastelové tóny i u stolů Ilmio ! Ilmio byly navrženy tak, aby povzbudili dobrou náladu a motivovali každého ke kreativní a zábavné činnosti. Právě na jaře je ideální čas připravit a zralizovat své myšlenky.

Novinka - řada Field

Hledáte něco neotřelého čím byste ozvláštnili svůj interiér? Pokud máte rádi ořechové dřevo v moderním pojetí potom je tu pro Vás novinka v naší nabídce. Nábytková řada Field, která uchvátí kvalitou provedení. Dřevo kombinované s lakovanými povrchy nabízí širší možnost jak interiér kombinovat a skloubit tak nábytek s ostatními prvky. Všechny produkty jsou výsledkem ruční výroby zahraniční designérky a jsou nabízeny v omezeném počtu kusů.

Kožešiny v interiéru

Doplňky a dekorace z kožešiny ať umělé či pravé dodají vašemu domovu kouzlo a styl. Vytvoří teplo domova příjemný pocit . Nepotřebujete ani krb abyste mohli kožešiny v interiéru kombinovat. Perfektní volbou jsou moderní prvky. Kožešina se dobře hodí ke sklu kameni ale i k platu. Velkým trendem jak zútulnit jídelnu je volba kožešiny společně s polypropylenová židlí. Skutečného komfortu dosáhnete židlí s područkami a huňatou ovčí kůží s vyšším vlasem. Nejen, že svůj interiér ozvláštníte, ale vytvoříte skutečně dojem teplého domova. Inspirujte se nábytkem z naší řady a kombinujte s citem. Fantazii se meze nekladou. https://www.design4life.cz/109410-ovci-kuze-vlna-z-novozelandske-ovce-ruzne-barvy/

Máte rádi klasiku?

Preferujete styl který se nikdy neomrzí ? Konzervativní styl je reprezentativní a trvalý. Staví na tradičních materiálech a tvarech a na hodnotách prověřených časem. Rozhodně však není zastaralý – právě naopak! Vždyť právě konzervativní interiéry se svou nadčasovostí, spolehlivostí a stabilitou najdou své příznivce i za 100 let. Charakteristickým rysem tohoto stylu je noblesní dřevěný nábytek s přirozeným smyslem pro eleganci . Vysoké stropy, ozdobné štuky, velká špaletová okna, dvoukřídlé dveře, parketové podlahy - to všechno jsou charakteristické rysy klasického stylu. Tento styl můžete bez stydu vnést i do moderního domu. Stačí se držet určitých pravidel. Stěny ponechte čistě bílé, která dodá interiéru svěží vzhled. Pokud chcete dosáhnout skutečně ryze klasického stylu, doporučujeme obrátit se na odborníky a stěny doplnit štukem. Klasickému stylu dominují především pastelové tóny. Nábytek tedy volte opatrně, nejlépe "toń v tońu" . Také s doplňky to nepřehánějte. Dobrou volbou je nap

Levitující postele

Velmi oblíbenou záležitostí mezi zákazníky i designéry jsou levitující postele. Mezi standardní nábytek se pomalu vkrádá takový, který provním dojmem působí, že nestojí nohama pevně na zemi.  Zdálo se vám někdy, že se v ložnici v určitých chvílích doslova vznášíte? Chcete-li si tyto dojmy uchovat, pořiďte si levitující se postel. Samozřejmě opravdu nelétá, ale vypadat tak bude. Především zahraniční návrháři dali světu lůžka, jejichž konstrukce na první pohled zcela popírá zákony fyziky.Spánek jako na obláčku Vám zajistí novinka v našem sortimentu postel Floret. Kvalitní produkt od zahraničního dodavatele, který jsme sami mohli vyzkoušet na veletrhu v Kolíně nás prostě baví.

Skandinávský styl pro všechna roční období

Pokud nevíte jak svůj interiér zútulnit, ale máte rádi přírodní materiály a čisté linie i neotřelý design, ale nenašli jste se familiérním venkovském stylu, mohli byste najít zalíbení ve skandinávském dekorování. Tento styl je snadno rozpoznatelný. Používá charakteristické barvy i materiály. Umí být syrový, strohý, umírněný, ale zároveň i moderní a dekorativní. Neustále se obrací k přírodě, dřevu, kameni a sklu. Skrze jemné neutrální tóny pouští do interiéru světlo, kombinuje moderní a tradiční materiály, používá přírodní tkaniny, svíčky, textilie s pruhy a květinami i jednoduché, bílé plátno. Je to styl, který dokáže interiér naplnit lehkostí a vzdušností v letních měsících a přátelskou, hřejivou atmosférou v zimním období. Podívejte se sami! https://www.design4life.cz/inspirace/skandinavsky-styl/

Jídelna v industriálním stylu

Chcete mít stylovou jídelnu? Inspirujte se touto fotografií s jídelnou v industriálním stylu. Kombinace materiálů a barev je naprosto famózní. Masivní stůl v centru místnosti, dokonalé osvětlení a kovové židle, ty dodávají celému interiéru domácí atmosféru.

Sklouzněte se s námi na další vlně slev

Nový rok začínáme s další vlnou slev, zlevnili jsme pro Vás stovky produktů. designový nábytek od D4L už je Vám na dosah. neváhejte a jukněte se k nám, určitě najdete spolu s námi inspirace pro Váš moderní interiér.

Povánoční výprodej designového nábytku

I po Vánocích si můžete udělat radost, připravili jsme pro Vás jedinečné kousky nábytku za akční cenu. Zlevnili jsme pro vás stovky produktů, tak neváhejte a přijde si ulovit ten svůj. Designový nábytek už je na dosah.